رلر
رلر کافه

 

شعبه‌ی اول و اصلی رلر که در خیابان قصردشت واقع شده، مهرماه سال ۹۷ افتتاح شد و شروع به کار کرد. ما در تیم رلر از ابتدای کار هدف مشخصی داشتیم: ارائه‌ی قهوه، دسر و غذای باکیفیت همراه با ایجاد فضایی امن و آرامش بخش، و در عین‌حال پرانرژی. کار ما با یک تیم کوچک سه نفره شروع شد و در طول زمان گسترش پیدا کرد. امروز با یک تیم بیست‌وپنج نفره‌ی پرانرژی و باانگیزه، در دو شعبه مشغول به کار هستیم. 

در طول دو سال و نیم فعالیت شعبه‌ی یک، آیتم‌هایی را اضافه و کم کردیم و تغییراتی در سیستم تهیه و تحویل ایجاد کردیم. سعی ما همیشه این بوده که با به‌روزرسانی بخش‌های مختلف مجموعه، کیفیت خدمات را بیشتر کنیم و باعث رضایت و خوشحالی شما شویم. با شیوع ویروس کرونا با سختی‌ها و چالش‌هایی مواجه شدیم، ولی با ایجاد تغییراتی مثل استفاده از ظروف یک‌بار مصرف، ضدعفونی سطوح و لوازم، و سرویس‌دهی به‌صورت drive-thru تلاش کردیم سلامتی و امنیت خاطر شما را تأمین کنیم.

 

بعد از افتتاح شعبه‌ی دوم رلر واقع در خیابان نیایش، شعبه‌ی اول همچنان با انرژی به کار خودش ادامه می‌دهد. در حال حاضر تمرکز اصلی ما در شعبه‌ی یک روی نوشیدنی‌های سرد و گرم و آیتم‌های بِیکِری است. آیتم‌های رلر با مواد اولیه‌ی بسیار باکیفیت و توسط باریستاها، بِیکِرها و آشپزهای حرفه‌ای تهیه می‌شوند. ما همچنان برای هدفی که از ابتدا در ذهن داشتیم تلاش می‌کنیم، و امیدواریم شما هم در این مسیر کنار ما باشید.